Printek Praha - Reklamní předměty
Výroba reklamních předmětů s 25 letou tradicí
volejte
+420 603 107 270

Reklamní zapalovače - klasický reklamní předmět

Zapalovače neslouží jen kuřákům, ale jsou součástí běžného dne snad každého z nás. Pomocí zapalovače můžete zapalovat hořáky na sporáku, aroma svíčky při romantické večeři, svíčky na narozeninovém dortu, krb na chalupě, gril na chatě nebo oheň na dovolené. Zkrátka, každý potřebuje zapalovač a proto je zapalovač dobrým a praktickým reklamním předmětem.

Klasické plynové zapalovače

V nabídkovém katalogu společnosti Printek Praha naleznete velké množství reklamních zapalovačů, které jsou vhodné i pro reklamní potisk. Od jednobarevných až po rozmanitá barevná provedení. Všechny zapalovače splnují současné podmínky pro bezpečnou manipulaci dětmi, tj,. obsahují dětskou pojistku.

Plnitelné zapalovače

Aby životnost reklamního sdělení na zapalovači setrvala co nejdéle, je možnost využít také plnitelné reklamní zapalovače. Recyklace těchto výrobků podléhá čím dál častěji trendům a lidé si raději naplní plnitelný zapalovač než aby jej bezmyšlenkovitě zahodili a koupili si nový. V našem případě spíše dostali nový. Je to ale velice individuální.

Benzínové reklamní zapalovače

V naší nabídce naleznete také reklamní benzínové zapalovače, které jsou vhodné jak pro reklamní potisk, tak i pro další možnosti vytvoření reklamního sdělení, případně loga například laserovým rytím nebo ražbou. 

Kuřácké potřeby

 

Novinky

10.8.2014 - nové stránky

Spustili jsme nové webové stránky věnované vybrané části reklamních předmětů z našeho portfólia.