Printek Praha - Reklamní předměty
Výroba reklamních předmětů s 25 letou tradicí
volejte
+420 603 107 270

Reklamní USB Flash disky s kapacitou od 2Gb do 32GB

V dnešní době, kdy jsou čím dál větší nároky na ukládání a přenášení velkého množství dat se do popředí reklamních předmětů dostávají reklamní USB Flash disky. Tyto disky dosahující rozměry menších než klíčenka, nebo dokonce i součástí klíčenek nahrazují v mnoha případech disky CD a DVD. Jsou méně náchylné na poškození. Dokonce existují i maximálně odolné Flash disky v provedení Survival, které vydrží jak pády z výšek, vlhko, kontakt s teplem a podobně.

USB Flash disky 2GB až 32GB

Dnes se běžně pro reklamní účely využívají USB Flash disky s kapacitou od 2GB do 32GB. Používat menší už není praktické. Šikovným kompromisem jsou USB Flash disky s kapacitou cca. 4-8GB. Větší jen zbytečně zvyšují cenu disku, ale pokud je máte a věnujete je nějaké osobě, jistě uděláte dobrý dojem a prohloubíte své vztahy.

Jiné kancelářské reklamní předměty

V nabídce naší společnosti Printek Praha, která od roku 1990 nabízí výrobu reklamních předmětů, naleznete i další reklamní předměty, nejen reklamní USB Flash disky. V našem on-line katalogu naleznete i jiné kancelářské reklamní předměty jako bloky, diáře, kalkulačky, zásobníky labelů a vizitníky.

Reklamní elektronika

Jelikož se doba čím dál více technizuje, v katalogu na webu printek3d.cz naleznete také bohatý výběr předmětů z kategorie reklamní elektronika jako například Powerbanky, držáky pro laptopy, podložky pro myši i tašky a pouzdra na notebooku.

Novinky

10.8.2014 - nové stránky

Spustili jsme nové webové stránky věnované vybrané části reklamních předmětů z našeho portfólia.