Printek Praha - Reklamní předměty
Výroba reklamních předmětů s 25 letou tradicí
volejte
+420 603 107 270

Reklamní textil a oblečení - trika, mikiny, ručníky, čepice

Reklamní textil jako oblečení a podobně se nerozdává na potkání. U reklamního textilu jako jsou trička, košile, polokošile, župany, ručníky, čepice a podobně se jedná spíše o formu reklamní propagace na různé sportovní akce a meetingy, teambuildingové akce, veřejně prospěšné akce a podobně, kde se očekává, že všichni budou barevně a provedením ladit a budou tak vyjadřovat svou náklonost ke značce uvedené na reklamním textilu. Samozřejmě reklamní textil lze využít i jako firemní dárek svým zaměstnancům. Například pohodlný dámský župan pro zaměstnankyně a sportovní dres nebo trikot pro zaměstnance. Ano, i takto se zlepšují vztahy na pracovištích a vyjadřuje vztah ke svým podřízeným.

Reklamní trička

Pravděpodobně nejrozšířenějším reklamním předmětem z oboru reklamní textil jsou právě reklamní trička. Je jedno zda chcete trika, trička, polokošile a podobně. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment ať už v provedení a výběru materiálů, tak i střihů a barev. Reklamní trička umožňují potisk nejen na prsou, hrudi, ale také na zádech a rukávech. Dokážeme pro vás zajistit potisk reklamních triček od jednoho kusu. V našem on-line katalogu naleznete klasická reklamní trička značek jako Fruit of the Loom, Alexfox, SG, Xfer a mnoho dalších, které se vyznačují kvalitním zpracováním a barevností a pestrostí střihů a provedení.

Košile, polokošile, mikiny

Reklamní košile, polokošile, mikiny a další části svrchního oblečení se hodí nejen jako reklamní předmět, ale také i jako součísti firemní uniformy zaměstnanců. Od recepcí, kanceláří, poboček ale i skladů a dopravy. Tím spíše u větších firem, které mají stovky zaměstnanců je vhodné, pokud všichni vystupují jako jeden. Alespon pak nemusíte řešit nějakou ústrojovou nekázeň a případy, kdy každý zaměstnanec si chodí v tom, co mu ráno zbude ve skříni.

Župany a ručníky

Firemní župany a ručníky jsou reklamním předmětem, který patří do kategorie osobních dárků. Župan ani ručník nevěnujete osobě, jen tak na potkání. Župany i ručníky můžete použít ve wellness centrech, hotelích, penzionech, v kosmetických centrech a všude tam, kde se provádí nějaká péče o krásu a tělo. V případě že máte klienta či klientku, kteří k vám dochází trvale, můžete mu jako poděkování a dárek věnovat právě župan a ručník, který u vás používá, aby si ony libé pocity z péče a relaxu spojil i doma nebo na cestách.

Čepice, kšiltovky, čelenky

Reklamní čepice, kšiltovky, kšilty a čelenky spadají do tzv. sportovních reklamních předmětů. Skvěle se hodí na sportovní firemní akce, na akce, které firma sponzoruje a podobně. Tyto předměty se dají věnovat při běžném firemním kontaktu. Na čepice a kšiltovky se hodí nejen reklamní potisk, ale také reklamní nášivka, která sice je trochu cenově dražší, ale zase provedení čepice s nášivkou je luxusnější a obdarovaný má z takové čepice s nášivkou větší radost a silnější dojem.

Sportovní oblečení a dresy

Sportem dnes žije téměř každý. Ve firmách se uskutečňují firemní sportovní utkání. Sponzorují se sportovní aktivity jak dětí tak i dispělých. Firmy často sponzorozjí sportovní kluby ve svém okolí a regionu. A proto i sportovní oblečení a dresy jako cyklodresy, fotbalové dresy ale i další oblečení které se hodí ke sportu je v nabídce každé firmy, která nabízí realizaci reklamních předmětů a společnost Printek Praha nevyjímaje. U nás si můžete objednat a nechat zrealizovat jak sportovní komplety, tak i jen části nebo součásti sportovního oblečení.

Deštníky

Poslední kategorií reklamního textilu jsou reklamní deštníky. Ty ale samostatně popisujeme na stránce Reklamní deštníky.

Nevíte si rady? Obraťte se na Printek Praha - výrobu reklamních předmětů

Je toho na vás moc? Nevíte si rady s výběrem? Obraťte se na Printek Praha a my vám rádi pomůžeme. Dle vašich přání a možností rozpočtu vám připravíme návrh na realizaci reklamních předmětů a reklamního textilu.

Novinky

10.8.2014 - nové stránky

Spustili jsme nové webové stránky věnované vybrané části reklamních předmětů z našeho portfólia.