Printek Praha - Reklamní předměty
Výroba reklamních předmětů s 25 letou tradicí
volejte
+420 603 107 270

Reklamní tašky - papírové, igelitové a látkové reklamní tašky

Reklamní tašky patří mezi ryze praktické reklamní a dárkové předměty, které uvítá každý, kdo řeší v čem odnese nákup, zakoupené zboží, dostane jiné reklamní předměty a podobně. Tašky nejsou jen tzv. igelitky v supermarketech, ale jsou to také papírové tašky s logem do kterých kamenné provozovny dávají vyzvednuté zboží s osobním odběrem, dárkové tašky a krabice na víno, látkové tašky, termotašky, chladící tašky. Tašky tvoří také látkové brašny a kabely na sportovní vybavení nebo na oblečení a vybavení na dovolenou. Kompletní sortiment našich tašek naleznete v našem on-line katalogu v kategorii: reklamní tašky a reklamní obaly

Igelitové tašky - ekotašky

Klasické igelitové tašky s logem a potiskem známe všichni. Dříve se v supermarketech a obchodech dávali zdarma. Dnes jsou zpoplatněny. A není se moc čemu divit, protože náklady na výrobu reklamních tašek nejsou zrovna nízké. Je to ale dobrá forma firemní propagace. Dnes se igelitové tašky nevyrábí už ani z igelitu, tj. z umělých látek, ale často se jedná o tašky vyrobené z přírodních materiálů, např. z bramborového škrobu. A tak tyto ekotašky nemají žádný dopad na životní prostředí.

Papírové tašky

Mnoh obchodů dnes rozdává, věnuje nebo prodává k nákupu papírové tašky. Mají sice kratší žvotnost než igelitové nebo tzv. škrobové tašky, ale jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů. Stejně jako igelitové tašky umožňují umístění kvalitního reklamního potisku. Mnoho uživatelů si tašky schovává a používá opakovaně. A to je další příležitost, pro šíření reklamního sdělení. Papírové tašky se často vytvářejí na míru dárkovým předmětům.

Látkové tašky

Látkové tašky mají z nabízených tašek nejdelší životnost. Umožňují stejně jako ostatní tašky umístění kvalitního reklamního potisku včetně loga. Potisk může být také plnobarevný. Látkové tašky jsou velmi oblíbené a nabízejí se proto v nepřeberném množství tvarů a střihů.

Tašky na sportovní vybavení

Tašky na víno

Novinky

10.8.2014 - nové stránky

Spustili jsme nové webové stránky věnované vybrané části reklamních předmětů z našeho portfólia.