Printek Praha - Reklamní předměty
Výroba reklamních předmětů s 25 letou tradicí
volejte
+420 603 107 270

Reklamní předměty

Reklamních předmětů a možností s výběrem správného reklamního předmětu je nespočítaně. V našem on-line i tištěném katalogu naleznete více jak 1000 položek, které se hodí využít jako reklamní firemní předmět. Pro ilustraci uvádíme ty nejpoužívanější. Pokud se chcete ale od své konkurence odlišit, sdělte nám svou představu a společně pro vás, vaši firmu a reklamní kampaň najdeme ten pravý reklamní předmět.

Psací potřeby - propisky, tužky, pastelky, pera

Reklamní psací potřeby tvoří základ reklamních předmětů. Nejedná se jen o levné reklamní propisky, ale i o reklamní pastelky, fixy, voskovky, stejně tak v nabídce jsou reklamní psací soupravy a značková pera pro nejnáročnější zákazníky. Reklamní psací potřeby se hodí každý den. Proč by tedy váš klient neměl používat zrovna vaši reklamní propisovací tužku?

Textil a oblečení

Čím dál častěji se v našich podmínkách využívá jako reklamní předmět i reklamní textil jako reklamní trička, polokošile, košile, reklamní mikiny, vesty, čepice s kšiltem, ponožky, čelenky, nátepníky, ale také reklamní ručníky, župany a podobně. Často s ohledem na vnitropodnikovou politiku se vytvářejí celé uniformy pro zaměstnance s firemním logem.

USB Flash disky

S nástupem elektroniky, dostupnosti osobních počítačů, notebooků a také, s potřebou používat obrovské množství dat a to i na cestách, se rozmohlo využívat jako reklamní předměty také USB Flash disky. Díky rozmanitosti Flash disků v kapacitách, je možnost získat a využívat jako reklamní předmět USB disk poměrně za nízké pořizovací náklady. Ovšem, myslete na to při výběru. Dnes reklamní USB Flash disk s kapacitou menší jak 1 GB nikoho moc neohromí, i když stále udělá radost.

Zapalovače

I když v našich kruzích ubývá kuřáků, stále se reklamní zapalovač hodí i na zapalování vařičů, krbů, svíček, ohnišť na dovolených. Zkrátka zapalovač patří do všedního života a využít zapalovač jako reklamní předmět je dobré rozhodnutí. Navíc, reklamních zapalovačů je nespočetně typů a provedení a většina z nich má dobré plochy pro umístění loga kvalitním potiskem.

Klíčenky

Podobně jako u zapalovačů, klíče patří do běžného života a pokud jako reklamní předmět vyberete klíčenku, která navíc má i praktickou vlastnost jako například minisvítilna, laserové ukazovátko, obsahuje žeton do nákupního vozíku nebo praktický krátký metr, jeho hodnota se násobí a taková reklamní klíčenka bude používána nejen jako ozdoba na svazku klíčů.

Tašky - reklamní předměty, které jsou praktické

Nejen při nakupování v obchodech, ale i ve svém volném čase oceníte, když máte po ruce tašku, do které si můžete vložit co zrovna potřebujete. Obdarovaná osoba nejen že používá tašku s vaším logem, ale navíc, při běžném používání je logo vaší firmy zobrazováno kolemjdoucím divákům. Reklamní tašky nejsou jen klasické igelitové tašky, ale také batohy, kabely, plátěné tašky, tašky na sportovní vybavení a další. Z naší nabídky reklamních tašek si vybere každý i s ohledem na možnosti rozpočtu na reklamní předměty.

Deštníky - praktický dárek, který potěší

Reklamní deštník s decentním logem je ryze praktický reklamní předmět a dárek, který obdarovaná osoba ocení především ... v dešti, kdy jej velice ráda použije a tím si spojí situaci s řešením, které jste pro obdarovanou osobu připravili. Osoba nezmokne. Reklamní deštník nepatří mezi nejlevnější reklamní předměty. Je ale dobré, do svých reklamních strategií nějaké reklamní deštníky začlenit a s rozumem je věnovat.

Potřebujete pomoc s výběrem reklamního předmětu?

Potřebujete pomoc s výběrem reklamního předmětu? Obraťte se na nás. Na Printek Praha. Naše zkušenosti a historuje sahají do roku 1990. Od doby založení jsme pomohli vyřešit starosti s reklamními předměty stovkám klientů. Od malých firem až po velké nadnárodní firmy. Umíme se přizpůsobit jak dobrou cenou, tak minimálním odběrovým množstvím. Reklamní předměty nakupujeme přímo od výrobců a tak dokážeme zajistit i nejnižší ceny na trhu. 

Novinky

10.8.2014 - nové stránky

Spustili jsme nové webové stránky věnované vybrané části reklamních předmětů z našeho portfólia.