Printek Praha - Reklamní předměty
Výroba reklamních předmětů s 25 letou tradicí
volejte
+420 603 107 270

Reklamní psací potřeby - propisky, pera, tužky, pastelky

Nejvíce rozšířenými a používanými reklamními přpedměty jsou bezesporu právě reklamní psací potřeby jako propisky, pera, psací potřeby a psací sady včetně těch značkových a luxusních, dále všelijaké černé i barevné tužky a postelky a také zvýraznovače a další kancelářské psací potřeby.

Psací potřeby jsou oblíbené především pro svou nízkou pořizovací cenu, neboť ty nejlevnější reklamní propisky se dají pořídit i i s cenou do 6Kč za kus. I takto levné reklamní propisky dokáží splnit svou úlohu a to připomenout zákazníkovi značku a vyjádřit jisté poděkování za osobní jednání a prvotní kontakt s novým zákazníkem. Psací potřeby se používají v běžném životě a pokud reklamní propiska dobře píše, odrazí se to i v oblibě zákazníka k firmě, uvedené na logu propisky.

Naší kompletní nabídku reklamních psacích potřeb naleznete v našem on-line katalogu a nebo si nechejte zaslat klasický katalog, ve kterém je více jak 1000 kusů reklamních předmětů.

Levné reklamní propisky do 6Kč za kus

Nejpoužívanějšími reklamními propiskami jsou propisky s cenou do 6Kč /ks. U těchto propisek se nemusí mnoho hlídat náklad a následné rozdávání. Tyto propisky jsou zpravidla na pobočkách, recepcích, pultech a stolech v kancelářích, na výstavách a veletrzích, kde dochází ke kontaktu s novými zákazníky a ti si je zpravidla po podepsání nějakého dokumentu beru jako drobnost. Takto rozdávané propisky se šíří mezi lidmi a pomáhají tak budovat značku, protože každý se na logo na propisce podívá :)

Značkové psací soupravy

V případě že vedete jednání, kde na konci je uzavření smlouvy která oběma stranám přinese větší zisk, závazek a podobně, máte zákazníka, který patří mezi V.I.P. zákazníky, dodavatele, který řádně plní své závazky ale i podřízeného ve firmě, který pracuje na 100% a jste s ním plně spokojeni, je na místě mít mezi reklamními a firemními dárky i luxusní nebo značkové psací sady a soupravy, které už jsou tím pravým dárkem a nerozdává se na potkání. Tyto sady se v pořizovacích cenách pohybují i v řádech stokorun ale i tisíců. Dle nabídky a provedení. Sady značkových per obsahují pera jako Parker a další. Výjimkou není ani značkové pero Mont Blanc v luxusním provedení s cenou i přes 10000Kč určené k podpisům smluv a dárek po slavnostním aktu.

Značková pera

Především jako managerský dárek nebo jako poděkování lepším zákazníkům jsou v naší nabídce luxusní značková pera značek Parker, Balman a Rottring. Tyto pera se pohybuji v cenách od 200Kč do 800Kč za kus. Vyznačují se vysoce kvalitní a lehkou stopou a obdarovaná osoba si k takovému peru zpravidla vytvoří i vztah a i nadále jej používá pro tzv. lepší příležitosti.

Ekologické psací potřeby

Pokud se vaše firma chce profilovat jako společnost, která je šetrná k životnímu prostředí, uvažuje ekologicky a myslí při každém jednání na dopad na životní prostředí, jistě ocení, že v nabídce reklamních předmětů jsou i reklamní propisky, vyrobené z přírodních materiálů a jedná se o tzv. eko tužky a eko propisky. Při používání tyto ekologické vlastnosti nepoznáte, ale provedení na první pohled napoví, že se nejedná o klasickou plastovou reklamní propisku. Možnosti reklamního potisku jsou stejné, jako u kterékoli jiné reklamní propisky.

Tužky, pastelky, zvýrazňovače

Naši nabídku reklamních psacích potřeb uzavírají také černé i barevné tužky, barevné pastelky, sady pastelek, voskovek, barevných kříd i zvýrazňovačů, které jsou praktickým dárkem nejen při jednání s dětskými klienty, ale hodí se i do dětských center, dětských ordinací, škol, družin, školek a podobně. Využití reklamních zvýrazňovačů je samozřejmě širší, neboť se využívají i v běžné, kancelářské práci.

Chcete poradit s výběrem? Obraťte se na Printek Praha

Nevíte si rady jaký reklamní předmět vybrat? Není nic snadnějšího než se obrátit na Printek Praha a vše s námi probrat. Naše zkušenosti jsou vám plně k dispozici a jistě společně najdeme správné řešení, ze kterého budete mít radost jak vy, tak i osoba, která od vás dostane malý, firemní, reklamní dárek.

Novinky

10.8.2014 - nové stránky

Spustili jsme nové webové stránky věnované vybrané části reklamních předmětů z našeho portfólia.