Printek Praha - Reklamní předměty
Výroba reklamních předmětů s 25 letou tradicí
volejte
+420 603 107 270

Reklamní klíčenky a reklamní přívesky na klíče

Klíčenky jsou brané jako drobnost, která potěší. Každý používá v běžném životě klíče nebo svazek klíčů a klíčenka umí rozeznat, které klíče patří komu. Praktická klíčenka navíc umožňuje majiteli aby si třeba posvítil na klíčovou dírku, na cestu, pomocí laserovým ukazovátkem něco ukázal při prezentaci nebo pomocí malého metru změřil rozměr. Klíčenka se často dává v kombinaci s dalšími dárky nebo se přikládá k objednávce v e-shopech a podobně. 

Klasické klíčenky na klíče

Na klasické klíčenky můžete umístit své logo nebo reklamní sdělení a obdarované osobě tak pokaždé když použije své klíče připomenout, kde byl, co dělal a od koho dostal klíčenku. Klíčenky patří ke standardu mezi reklamními předměty. Klíčenky často využívají realitní společnosti, obchodní společnosti a prodejci aut, autopříslušenství, autobazary a značkové autosalony, protože časti právě s klíči dávají i praktickou klíčenku.

Klíčenky se žetonem

Další kategorií klíčenek jsou právě klíčenky se žetony, které se hodí při nákupu v obchodních centrech místo pěti nebo desetikoruny do vozíku. Výhodou žetonu je, že se na něj dá umístit reklamní potisk a pokaždé když jde osoba která dostala klíčenku se žetonem vzpomene, od koho ji má. V případě že ji ve vozíku zapomene, reklamní sdělení putuje dál.

Praktické klíčenky

Klíčenka nemusí být jen obyčejný přívěsek na klíče. Klíčenka může mít praktické vlastnosti. Může být doplněna o otevírák na lahve, USB Flash disk, LED svítilnu, píšťalku, karabinu, čistící ubrousek na brýle i může obsahovat metr na měření. Provedení klíčenek je nespočítaně.

Lanyards - šňůrky na klíče na krk

Velkým hitem poslední doby jsou tzv. Lanyards - šňůrky na klíče na krk. Tyto šňůrky jsou navíc doplněny i o další šňůrku na který se dá snadno za úchyt přidělat mobilní telefon, vstupní čipová karta a podobně. Na šňůrce v závislosti na provedení je mnoho místa na umístění reklamního potisku a to nejen loga, ale i firemního sloganu, adresa sídla, webová adresa firemních stránek a podobně.

Novinky

10.8.2014 - nové stránky

Spustili jsme nové webové stránky věnované vybrané části reklamních předmětů z našeho portfólia.