Printek Praha - Reklamní předměty
Výroba reklamních předmětů s 25 letou tradicí
volejte
+420 603 107 270

Reklamní deštníky - praktický dárkový předmět, který potěší

Deštník je velice zajímavou kategorií reklamních předmětů. Nejen že umožňuje díky svým rozměrům bohatý a rozměrný reklamní potisk, ale pokud se naopak zvolí jen decentní logo umístěné na rukojeti nebo na obvodu deštníku, lidi jej začnou ve větší míře využívat a tak jsou ve spojení s vaší firmou pokaždé, když počasí není zcela idylické. Navíc, pokud osobu, která od vás dostala právě deštník vytáhnete z potíží před zmoknutím, buduje se mnohem silnější pouto než u jiného reklamního předmětu. V nabídce společnosti Printek Praha naleznete základní reklamní deštníky v mnoha provedeních. Na výběr máte z mnoha barev, tak i tvarů a značek.

Deštníky se hodí také na sportovní a společenské akce, které například sponzorujete nebo pomáháte realizovat. Na fotkách z akcí jsou nepřehlédnutelné a tak účinek je hned dvojí. Máte v rozpočtu na reklamní předměty rezervu? Tak v tom případě zvažte výrobu několika desítek reklamních deštníků a budete překvapeni účinkem.

Skládací deštníky

Nejen klasické deštníky jsou v naší nabídce. V katalogu naleznete také skládací reklamní deštníky, které jsou praktické jak do kabelek, tašek, batohů i do aut. Můžete si vybrat jak automatické skládací deštníky tak i levná provedení deštníků bez automatického rozkládání. V našem katalogu je také ultra lehký a skladný deštník s hmotností jen 164 gramů.

Velké klasické deštníky

Pro reklamní účely jsou vhodné i velké, klasické deštníky s manuálním i automatickým rozevíráním. Tyto velké deštníky v případě využívání jsou vhodné pro velká reklamní sdělení. Na akcích, na ulicích a podobně jsou nepřehlédnutelné. Tím spíše, pokud si objednáte reklamní deštník Golf Maxi s průměrem 130cm.

Novinky

10.8.2014 - nové stránky

Spustili jsme nové webové stránky věnované vybrané části reklamních předmětů z našeho portfólia.